Teslimat Koşulları

Siparişini verdiğiniz ürünler onay tarihinden itibaren ortalama 3(üç) iş günü içinde elinizde olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilecektir.

İsteğiniz doğrultusunda fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Sipariş verildikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Kargo bedeli anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından teslimat adresi de göz önüne alınarak en uygun olanı ile yapılır. Kargo ücretlendirmesi anlaşmalı kargo firmasının tarifesine göre yapılır. Kargo ücreti teslim aşamasında sizin tarafınızdan ödenecektir.

Stokta olmayan ürünler için, telefonla veya e-posta ile size en geç 1(bir) gün içinde geri dönülüp ne zaman elinizde olacağı bildirilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlanan hasar tutanağını en kısa zamanda faks ile veya info@maarifesans.com, e-posta adresine gönderiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Aksi takdirde sorumluluk alamayacağımızı belirtiriz